VIRTUÁLNÍ INTERIÉR

Prohlédněte si OBRAZY VE VAŠEM bytě, pokoji, interiéru

VIRTUÁLNÍ INTERIÉR

Vítejte v nápovědě pro VIRTUÁLNÍ INTERIÉR.

Vybíráte obraz, který doladí interiér Vašeho domova či pracoviště, ale nejste si jisti jestli se Vám tam opravdu bude hodit a jaký rám z naší nabídky použít?
RamHo obrazy nabízí unikátní možnost vyzkoušet si každý motiv z těch tisíců co jsou nabízeny v internetovém obchodu a to u Vás doma. V rozměrech a rámech jaké si zvolíte k danému obrazu a v poměru k Vaší sedačce, místu nad postelí či kdekoliv jinde v interiéru.
A to zcela ZDARMA a bez rizika, že musíte obrazy zakoupit abyste viděli jak Vám budou na určeném místě vyhovovat, líbit se. I jak to bude na zdi rozměrově k ostatnímu zařízení, nábytku. Stačí k tomu pouze fotografie Vašeho prostoru. Snad ještě budete potřebovat metr pro změření rozměru toho co máte na fotografii. Kvůli co nejvěrnějšímu zobrazení v prostoru u Vás doma. Foťte kolmo ke stěně, na které bude obraz zavěšen!

Pár bodů jak do deseti minut vidět vybraný obraz ve Vašem interiéru:

Pro méně náročné nabízíme možnost vyzkoušet Vámi vybraný obraz v přednastavených interiérech. Vše bez přihlášení a zaregistrování. I pro tuto možnost máte k dispozici desítky možností.

1.Otevřete si detail obrazu o který máte zájem a klikněte na ikonku „zobrazit v pokoji“ v pravém dolním rohu obrazu (A)

2. Otevře se Vám virtuální prostor našeho e-shopu, kde máte na výběr z našich ilustračních prostor (B), zvolení velikosti obrazu (C) a výběr rámů případně provedení BOARD (D)

3. Provedené změny se Vám zobrazí v prostřední části stránky s obrazem, který jste měli při vstupu zvolený (E)

4. Zvolíte imaginární místnost a kliknutím na vyobrazenou fotku pokoje ji umístíte do středu stránky
5. Zvolíte požadovanou velikost obrazu (C)
6. Zvolíte nejvhodnější kategorii lišty (D) a klikněte na níže zobrazené rámy. POZOR z důvodu široké nabídky lišt se dole vyobrazené rámy rolují a tak máte opravdu z čeho vybírat.

Vyzkoušejte naši originální možnost vidět obraz ve Vašem interiéru.

7. Pro nahrání vlastní místnosti je nutné být zaregistrován na našich stránkách RamHo. Máte tak záruku, že Váš interiér uvidíte pouze Vy.
8. Pokračujete stejně jako v bodech předchozích, jen místo bodu 4. budete postupovat bodem 9.
9. Ve výběrové tabulce kategorií (B) zvolíte možnost „VLASTNÍ FOTO pokoje“ a zobrazí se Vám pod touto tabulkou proklikávací nápis „vlozit nebo upravit vlastni pokoj(F). Na tento nápis klikněte.

10. Otevře se Vám tabulka pro možnost vyhledání fotografie ve Vašem počítači, klikněte na tlačítko „Procházet(G)
11. Vyberte požadovanou fotografii a klikněte na tlačítko „Přidat(H)

12. Zadejte požadované rozměry prostoru zobrazeného na fotografii do tabulek (I). Tyto údaje slouží pro přesnější umístění Vámi vybraného obrazu do fotografie a to v co nejpřibližnějším poměru jak tam bude vypadat i v reálu. DŮLEŽITÉ.
13. Zadané parametry uložíte tlačítkem „Uložit změny(J)

14. Pokud budete přidávat více místností či fotografií postupujte podle bodu 9.12.
15. Po skončení vkládání fotek pokračujte tlačítkem v levé horní části obrazovky „zpět(K)
16. V levé svislé části obrazovky pod tabulkou kategorií (B) uvidíte Vámi nahrané fotografie, kliknutím na kteroukoliv ji umístíte do prostoru obrazovky a pokračujete stejně jako v bodech 3.6.
17. Pro výběr jiného obrázku z naší široké nabídky se vrátíte zpět do obchodu tlačítkem „zpět do eshopu“. Vaše fotografie místností zůstanou uložené a tak můžete vyzkoušet více obrázků než najdete ten, který Vám bude opravdu pasovat.
18. Zvolený obraz se dá posunovat po fotografii a tak lépe zvolit místo kde ho v reálném interiéru opravdu budete chtít. Stačí jen kliknout na obraz levým tlačítkem myši a obrazem můžete libovolně pohybovat po vybrané fotografii (nedržte stisknoté žádné tlačítko myši). Dalším kliknutím levého tlačítka myši obraz umístíte a znehybníte v interiéru.

19. POKUD BUDE JAKÁKOLIV NEJASNOST S MANIPULACÍ VE VIRTUÁLNÍM INTERIÉRU, VOLEJTE PROSÍM NA NAŠE TELEFONNÍ ČÍSLO 777 033 502. Rádi pomůžeme s výběrem a zodpovíme jakékoliv dotazy vztahující se k naší nabídce či možnostech v e-shopu

Tento návod pro práci s virtuálním interiérem můžete otevřít i jako zvláštní okno a tak během vybírání obrázků či vkládání vlastních fotografií lehce nahlédnout do nápovědy. KLIKNĚTE

Důležitá upozornění:

  • Vámi nahrané fotografie do virtuálního interiéru se zobrazí pouze osobě zaregistrované pod Vašim účtem. To znamená, že kromě Vás nemůže nikdo jiný vidět Vámi vložené fotografie a pokud neumožníte jiné osobě přístup do Vašeho účtu, není možné aby jiná další osoba nahlédla do Vašeho soukromí.
  • Jedinou výjimku tvoří administrátor našeho e-shopu, z důvodu obsluhy virtuálního interiéru a jako pomoc zákazníkům s případným problémem nebo doupravením vkládaných fotografií.
  • Veškeré Vámi vložené fotografie nebudou nikde jinde zobrazeny ani použity pro jiné účely než pro Vaše zkoušky ve virtuálním interiéru.
  • Z důvodu velkého počtu registrovaných zákazníků, budou Vámi vložené fotografie za týden po vložení odstraněny a nadobro smazány ze systému našeho e-shopu.

Děkujeme za pochopení a věříme, že Vám virtuální interiér pomůže v rozhodování, který obraz z naší nabídky bude pro Vás ten pravý.

DOTAZ:

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:
DOTAZ::*
Opište kód:*

VIRTUÁLNÍ INTERIÉR VIRTUÁLNÍ INTERIÉR Prohlédněte si OBRAZY VE VAŠEM bytě, pokoji, interiéru

netcar.cz NETCAR . cz Autobazar a auto-moto katalog firem
Katalog partnerů | e-obchodak.net

© www.obrazy-plakaty-prodej.cz